ProfesyonelTemizlik ve Halı Yıkama Firması

Hakkımızda

Biz ÖzEfe Temizli ve Halı Yıkama Olarak;
Firmamızın 2006 yılından bu zamana kadar kaliteli bir hizmet vermektedir. ÖzEfe Temizlik ve Halı Yıkama konusunda profesyonel ekipmanlarımız ile sizlere hijyenik bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.
    Firmamız teknolojiyi yakından takip etmektedir. Tam otomatik halı yıkama makinaları ile halılarınız en hijyenik bir şekilde temizlenmektedir. Ayrıca firmamızın sağlamış olduğu bir hizmet alanıda temizlik konusudur.
   Bina Temizliği, Daire Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Villa Temizliği vb.. gibi alanlarda sizlerede hizmet veren ekibimiz sizlere sağlıklı bir yaşam ortamı sağlanması için temizlikte 1. sınıf kaliteli malzeme kullanmaktadır.
   ÖzEfe temizlik olarak siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak ve mennuniyeti sağlamak işlerimizin arasında birinci sırada gelmektedir.
   Firmamıza temizlenmesi için göndermiş olduğunuz halılarınıza zarar vermeden ve cinslerine göre ve boyutlarına göre ayrım yapılarak temizlenir ve temizleme işlemi bittikten sonra poşetlenerek evinize kadar getirilerek teslim edilir.

   NOT: İyi bir temizlik halılarınızın ömrünü uzatır ve maddi kayıplardan kurtulursunuz.